Breaking News

Dlaczego warto zlecić prowadzenie firmowego funpage`a firmie zewnętrznej?

Właściciele agencji reklamowych z radością odnotowują, iż wzrasta zainteresowanie przedsiębiorców prowadzących własne firmy różnorodnymi formami promocji ich działalności – zarówno w sposób tradycyjny jak i poprzez wykorzystanie technik reklamy sieciowej. Osoby pragnące zmaksymalizować zyski generowane przez ich przedsiębiorstwa uciekają się już nie tylko do wykupywania przestrzeni reklamowej na bilbordach czy też drukowania ulotek w ilościach masowych.

Zauważają oni bowiem potencjał drzemiący w globalnej sieci Internet…a przede wszystkim w tak popularnych obecnie mediach społecznościowych.
Najchętniej stosowaną obecnie formą reklamy na rzeczonych portalach jest zakładanie tak zwanych Fan Page’y, na których publikowane są aktualności dotyczące działalności przedsiębiorstwa, zakresu oferowanych przez nie towarów i usług, czy też interesujących promocjach oraz przecenach. Właściciele niewielkich przedsięwzięć biznesowych starają się strony takie prowadzić samodzielnie…wraz z rozwojem przedsiębiorstwa rozwiązanie takie staje się zbyt czasochłonne. Co wtedy zrobić?
Idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z  firm marketingowych oferujących prowadzenie firmowego Fun Page zamiast właściciela przedsiębiorstwa. Z takiej współpracy wynika wiele korzyści, z których najistotniejszą jest świadomość, iż za działania marketingowe odpowiada wysoce wyspecjalizowana firma. Przedsiębiorca może się więc skupić na negocjowaniu możliwie najlepszych warunków współpracy z dostawcami, zarządzaniu personelem oraz poszerzaniu asortymentu – czasu ani energii nie zabiera mu bowiem dbanie o zadowalającą obecność prowadzonej marki w Sieci. Co więcej, firma zewnętrzna pracować może wedle opracowanego przez nas terminarza, a więc publikować informacje marketingowe oraz aktualności o ściśle określonych porach dnia, w wyznaczonych przez nas datach. Jeżeli dużo czasu zajmują nam spotkania z klientami lub pozyskiwanie towarów, możemy nie mieć możliwości regularnie publikować interesujących z punktu widzenia odbiorców treści, co z kolei negatywnie odbić się może na zainteresowaniu internautów.

Aby tego uniknąć, wystarczy zlecić zarządzanie naszymi stronami na portalach społecznościowych doświadczonym informatykom i specjalistom ds. promocji sieciowej.
Wynajęcie firmy zewnętrznej to także gwarancja dotarcia wyłącznie do potencjalnych klientów, na których naprawdę nam zależy.

Prowadząc działania promocyjne samodzielnie docierać możemy bowiem do użytkowników, którzy już od samego początku nie będą zainteresowani naszymi towarami lub usługami. Stracimy w ten sposób nie tylko czas ale i fundusze inwestycyjne.

Specjaliści od promocji stworzą dla nas spersonalizowaną kampanię reklamową, która to docierać będzie wyłącznie do grupy docelowej o określonych cechach, takich jak wiek, miejsce zamieszkania, czy preferencje zakupowe. Zwiększa to prawdopodobieństwo, iż po zapoznaniu się z naszą ofertą przedstawioną na Fan Page’u będą oni zainteresowani skorzystaniem z naszej oferty. Fakt ten bezpośrednio przełoży się na generowane zyski!