Breaking News

Jak radzić sobie z cellulitisem

„Cellulit” jest chorobą skóry, która daje wygląd małych nierównościach i zmarszczki pod skórą. Nierówności spowodowane są przez podstawowe komórki tłuszczowe rośnie zbyt duży i rozciąganie przedziały naturalne włókna, które utrzymują skórę do warstw leżących tkanek.

„Cellulit” to zwykły tłuszcz, ale zwykły tłuszcz, który wpływa na wygląd skóry. Pasma włókien kolagenu łączenia tkanek skóry do warstw podskórnych, a także oddzielnych przedziałach, które zawierają komórki tłuszczowe. Gdy komórki tłuszczowe zwiększenie wielkości komory te wybrzuszenie wytworzenia falistego wyglądu skóry.

Kobiety mają cellulit, częściej niż mężczyźni, ponieważ mają pionowy wzór kolagenu w warstwie podstawowej, który posiada komórki tłuszczowe, a gdy komórki tłuszczowe stają się bardzo duże, to wybrzuszenie z komór i pojawiają się cellulitu.

U mężczyzn, wzór kolagenu jest mocniej, w przekątnej wzór i mają grubszą skórę, więc jest mniej wypukły poszczególnych komórek tłuszczowych. Innym czynnikiem cellulitu jest wysoki poziom estrogenów, ponieważ hormon ten ma bezpośredni wpływ na zdolność przetrzymywania komórek tłuszczowych poprzez wzrost alfa-adrenergiczne, bramach chemicznych, które mówią komórki tłuszczowe, aby trzymać się ich zawartości. Nieodpowiednia dieta, złe krążenie, krążenie limfatyczne i biednych może przyczyniają się do cellulitu.

Traktowania skóry z cellulitem

Istnieje kilka dodatkowych kroków, które można podjąć w leczeniu cellulitu. Zastanów się pielęgnacji skóry, i dostosować go do potrzeb skóry, który ma tendencję do pęcznienia z płynami, przechowywania tłuszczu i mają słabe krążenie.

Żywienie: Choć cellulit jest chorobą skóry, to ściśle związane z przechowywaniem nadmiaru tłuszczu. Jeśli są znacznie nadwagę, należy z pewnością zmiany diety.Pokarmowy bromelaina enzym może poprawić ogólną przepływu do skóry i tkanki tłuszczowej przez usuwanie nagromadzonych fibryny na ściankach naczyń krwionośnych. Leczenie cellulitu wymaga dwutorowego podejścia – jedna jest kurczenie się komórek tłuszczowych, druga jest regeneracja kolagenu i wzmocnienia skóry poza obrzęk komórek tłuszczowych.

Oczyszczająca: Podczas czyszczenia skóry, używać myjkę lub loufah masować obszar, gdzie występuje cellulit. Na początku należy stosować ruchu okrężnego, a następnie ruch szczotkowania w górę w kierunku wnętrza. Poprawi to krążenie i obrzęki, a pomaga usunąć toksyny i odpady przemiany materii z tkanek i przestrzeniach wokół komórek kolagenu i tłuszczu.

Inne zabiegi:

– Pralnia Szczotkowanie skóry: Naucz się sucho skórę co najmniej dwa razy dziennie – po wstaniu i przed pójściem do łóżka. Mycie skóry zapewnia wiele korzyści w leczeniu cellulitu. Przede wszystkim, jest to „ćwiczenia” dla ciebie skórę i wzmacnia skórę właściwą bazowe i wzór kolagenu w warstwie podskórnej. Stymuluje wzrost i naprawy tkanek, zwiększając przepływ krwi do obszaru. Pomaga również usunąć toksyny i odpady przemiany materii z płynach otaczających tkanek do dyspozycji. Suche szczotkowanie jest dobre dla ciebie skórę całego, ale jeśli cierpi na pająka lub żylaki, energiczne szczotkowanie tych obszarów codziennie kilka razy, najpierw w ruch kołowy, a następnie w górę w kierunku jelita grubego, może poprawić wygląd cellulitu.

– Hormony: Cellulit jest często związane ze stosowaniem HTZ i kontroli urodzeń pigułki. Wysokie poziomy estrogenów z tych leków może powodować wzrost zdolności tkanki tłuszczowej w celu magazynowania tłuszczu i powodować ich wybrzuszenie, wypychając skórę i powoduje cellulitu. Jeśli używasz pigułek antykoncepcyjnych dla antykoncepcji, może warto zapytać lekarza o wzorze niższe dawki estrogenów lub w postaci nie-hormonalnego, takiego jak wkładki. Jeśli jesteś na HTZ, może warto rozważyć przejście do niższej dawki, dodając, progesteron krem, lub przy użyciu słabszego formuły, takie jak krem estronu.

– Żywieniowe: Postaraj się ruszać regularnie.

– Ćwiczenie: Regularne ćwiczenia są niezbędne dla poprawy cellulitu. Nie tylko pomaga zredukować cellulit poprzez spalanie kwasów tłuszczowych, które są przyczyną cellulitu. Poprawia również krążenie i ułatwia usuwanie odpadów toksyny napełniony z dala od skóry. Weź program chodzenia lub skradanie się zestaw ćwiczeń w toalecie podczas przerw.

– Okłady: okłady, zarówno profesjonalistów jak i domowych może poprawić wygląd cellulitu. Okłady użyć kombinacji minerałów i ziół, które stymulują komórki tłuszczowe do uwolnienia ich zawartości, absorbują toksyny ze skóry i zmniejszyć obrzęk. Generalnie znajdziesz zioła pobudzające, takie jak algi lub glony, które stymulują proces spalania tłuszczu w komórkach. Znajdziesz glinki kosmetyczne, które usuwają toksyny i odpady z porów i skrzypu i kasztanowca, które zmniejszają obrzęk (opuchlizna) i dostarczają minerałów dla wzmocnienia skóry. Preparaty te stosuje się do skóry za pomocą okładów kompresji. Dla receptur robi okłady domu, przejdź do witryny botaniczny Beauty Lab.

– Masaż: masaż, szczególnie takiej, która poprawia przepływ limfy, jest bardzo dobry dla zmniejszenia cellulitu. Poprawia usuwanie odpadów przemiany materii i toksyn z tkanek wokół śródmiąższowej tkanki tłuszczowej i daje skórze gładszy wygląd. Jest wielu specjalistów oferujących masaż na cellulit, w tym masażu limfatycznego i ENDERMOLOGIE, ale jeśli jest to z budżetu, może chcesz spróbować urządzenie do masażu w domu. Wiele z nich jest dostępnych, od prostego runda płaszczyznach narzędzia ręcznego do zasilanego masażer, który dostarcza ciepła, masaże i ssanie podobny do profesjonalnych maszyn Endermologia.

Suplementy dla cellulitu

Lucerna: Lucerna jest naturalnym diuretykiem, który pomaga zrównoważyć płynach organizmu i zmniejsza obrzęki i opuchliznę. To także phytoprogesterone, które pomaga zrównoważyć nadmiar estrogenów, które mogą nasilać cellulit.

Olej z ogórecznika: Olej z ogórecznika zawiera duże ilości kwasu linolowego gamma, które jest ważnym kwasem tłuszczowym do wzmocnienia ścian komórkowych.

Bromelaina: bromelaina jest enzymem występującym w naturze w naturalnej żywności, które pomagają w trawieniu białek.Zużycie środków pomocniczych bromelainy w celu usunięcia nagromadzonych fibryny w drobnych naczyniach krwionośnych. Poprawia to i zwiększa obrót na skórę i środki pomocnicze naprawy i odpoczynek.

Skrzyp: Kasztanowiec zioło zawiera duże ilości krzemionki mineralnej, który jest używany w naprawy i konserwacji komórek skóry.

Ocet jabłkowy zawiera wiele ważnych enzymów i pomocy w równoważenia pH organizmu. Jest również dobrym źródłem potasu, który jest niezbędny dla równowagi płynów w organizmie.

Olej kokosowy zawiera średnio-łańcuchowe triglicerydy, które są łatwo wchłaniane i wykorzystywane przez organizm do produkcji paliwa. Ma zdolność stymulowania tarczycy, co zwiększa temperaturę ciała oraz metabolizm i jest znany dla poprawy spalania nadmiaru tłuszczu.

Ginkgo Biloba jest naturalnym krwi cieńsze, że zwiększa mikrokrążenie skóry i komórek tłuszczowych.

Gotu Kolu jest naturalnym źródłem kofeiny. Kofeina stymuluje beta-adrenergicznych na powierzchni komórek tłuszczowych w celu uwolnienia ich składy kwasów tłuszczowych, wspomagając spalanie nadmiaru tłuszczu.

Herbata zielona: Herbata zielona jest łagodna stymulować, że zawiera kofeinę, a także silne przeciwutleniacze, że pomoc w prawidłowej replikacji i naprawy komórek skóry.

MSM: jest ważnym minerałem, który jest niezbędny do naprawy komórek skóry.

ZABIEGI Zewnętrznych na cellulit

Aloes zawiera alatoin, który łagodzi i leczy skórę. Wykazano klinicznie zwiększenia mikrokrążenie w skórze oraz do przyspieszenia gojenia tkanek skóry.

Betonit Clay naturalny minerał, który jest znany ze swojej zdolności do absorbowania zanieczyszczeń i toksyn skóry przez pory.

Skrzyp, Ginkgo biloba, algi i zielona herbata również pracować na zewnątrz i mogą być dodawane do balsamów i kremów do masażu na obszarach problemowych.

Wielu ekspertów zaleca korzystania fusy jako peeling obszarów podatnych na cellulit. Podstawy pracy jako złuszczające, jak kofeina wchłania się w skórę i stymulują adrenergicznych beta w komórkach tłuszczowych, aby zwolnić ich zawartość.

Sól z Morza Martwego i Kelp lub pęcherzykowaty zawiera silne składniki mineralne, które wspomagają naprawę komórek skóry, a także jod mineralnych, które mogą pomóc w metabolizmie bazowych komórek tłuszczowych.

Istnieje również wiele formuł komercyjnych i metody redukcji cellulitu.

Większość z nich zawiera kofeinę lub podobną substancję chemiczną o nazwie teofilina lub aminofilina.

Wiele również zawierać wodorosty, morszczyn pęcherzykowaty i innych ziół wymienionych w niniejszym dokumencie.

Wystarczy pamiętać, że redukcja cellulitu jest procesem dwuetapowym.Przyczyną cellulitu jest ponad wielkości komórki tłuszczowe, które rozciągały się na strukturę kolagenu stanowiącego podstawę skórę.Pierwszy etap polega na redukcji tkanki tłuszczowej i wiele ziół i składników odżywczych, zarówno zewnętrzne jak i zewnętrzne mogą przyspieszyć proces.Drugi etap jest zwiększenie wytrzymałości poszycia i wstęg kolagenu pod tkanek podskórnych. Skóry i kolagenu wymaga witamin, minerałów i kwasów tłuszczowych, aby odbudować się prawidłowo. Płyny nadmiar może potęgować problem, więc odpowiednia podaż płynów i cyrkulacji jest ważne. Pij dużo płynów, i pozostać aktywnym w celu zwiększenia obiegu układu chłonnego. Przy małej starannego wysiłku cellulitu może być zmniejszona.